24.11.2020 ANKARA (TUTTU - 695,13TL) ve KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

24 KASIM SALI ANKARA ve KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA

7li plase oynayacak olanlar için 2 öneririm.

1.AYAK:.Koşan her atın genel kalitesinini yüksek olması sebebiyle tahminsel açıdan biraz zorlayıcı bir koşu olacak. Safkanların kumdaki performansına ve son dönem form durumuna göre yaptığım değerlendirmede sırasıyla 1-SUMELHAN, 3-MOURINHO, 4-CONTENDER, 2-SPARTACUS, 5-DUELLO şans vererek bu ayağı geçiyorum.

.

2.AYAK:.Koşudaki safkanları birbirine oldukça denk gördüğümden çok ata şans verdim. Artık form durumuna ve kilo farkına da bakarak şans verdiğim isimlerin sıralaması 5-SİLVERTAY, 6-TAŞERON, 7-BEYAZ ADAM, 8-AÇIK KIRMIZI, 4-ENERGİN, 3-ATİKSOYLU şeklindedir.

.

3.AYAK:.En son ŞANLITAY ve NARTIN KILICI gibi maiden gruplara göre yetenekli erkek rakipleri arasında koşup boyun boyun fark biten koşudan 3.lükle ayrılan 8-NARLICA GÜZELİ bu kez kendi gibi dişi rakipleri arasında ideal pist ve mesafesinde start alacağından artan form grafiği ile birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Bu bakımdan kuponu ufaltmak isteyenler veya alternatif arayanlar BANKO yazabilirler.

En ufak hata ve eksikliğinde ise devreye girmesini beklediğim isimler 4-EL SHEIKH, 5-END OF TROUBLE, 2-CIAO CIAO CIAO, 3-DRAGON PEARL şeklindedir.

.

4.AYAK:.Kazanmaya en yakın isim olarak 5-GOLDEN KING i görüyorum.

KV-7 deki son koşusu tabla dışında kalsa da bir önceki şartlı-5 koşudaki 2.liği başarılı olan safkanın bugün şartlı-5 koşuda dişine göre rakipleri arasında start alacağını belirtmek isterim. Genel potansiyeli ve son dönem form durumuna göre koşuda bir adım daha sivrildiğini düşündüğümde 5-GOLDEN KING ı kuponu ufaltmak isteyenler veya alternatif arayanlar BANKO yazabilirler.

En ufak hata ve eksikliğinde ise devreye girmesini beklediğim isimler 6-İNFİCAR, 4-AVAN, 3-ASRASYAD şeklindedir.

(Sürprizde yeri olanlar 1,2,7 ekleyebilirler.)

.

5.AYAK:.Kazanmaya en yakın isim olarak 2-GÖKÇEKIZ ı görüyorum.

İlk koşusunu çok kolay şekilde farklı kazanan safkan ilerisi için umut vadetmişti. Sonraki çim koşusunda bekleneni veremedikten sonra kuma çıktığı son koşusunda bugünkü rakiplerine kıyasla daha sert rakipleri arasında koşup başarılı bir 3.lük elde etmiştir. Bu performansı ile bugünkü rakiplerinden bir adım daha sivrildiğini düşündüğümden idealpistve mesafesinde kazanmasını çok yüksek ihtimal olarak görüyorum.

Bu bakımdan 2-GÖKÇEKIZ BANKOMDUR.

(Rakip sıralamam 3,4,1,5,9 şeklindedir.)

.

6.AYAK:.Maiden mücadele de koşacak olan safkanların performanslarına ve kan hatlarından dolayı sahip oldukları potansiyellerine göre yaptığım değerlendirmede şanslı olmasını beklediğim isimler 1-BATTLE ANGEL, 2-BEAT THE STARS, 6-HELL STORM, 5-EPSİLON, 3-CULLINAN, 10-RAGGA BOMB, 8-ÖYKÜNAZ şeklindedir.

.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK:.1,3,4,2,5

2.AYAK:.5,6,7,8,4,3

3.AYAK:.8,,,4,5,2,3

4.AYAK:.5,,,6,4,3

5.AYAK:.2 (GÖKÇEKIZ)

6.AYAK:.1,2,6,5,3,10,8

 
 
2. 6'LI GANYAN(5/3/8/5/2/3) :695,13 TL
 
 
 

Z RAPORU

***.

 

 

 

*****************************************************************************

 

 

KOCAELİ

7li plase oynayacak olanlar için 1,3 öneririm.

1.AYAK:.Çok sayıda formda safkanın bir arada bulunmasından tahminsel açıdan zor bir koşu olarak görüyorum. Bu formda isimlerin aralarında da kilo farkları olması sebebiyle 7-ALİÇO, 9-BOSS TO POSION, 4-GADDARA, 5-RIO BLONDE, 3-BABAYEGA, 6-MISTER BOND, 2-MASCHERANO, 1-HONORABLE şans vererek bu ayağı kalabalık geçiyorum.

.

2.AYAK:.Çok üst düzey kan hattına sahip olan 2-GÖKÇESTAR son kazandığı koşusuyla formunun zirvesine çıkmış olup dengi rakipleri arasında koşacağından bir kez daha birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum.

Son iki koşusu biraz beklenen altında koşsa da güçlü kan hattı ve önceki başarılı koşu performansı ile bu grupta çoğu rakibine göre daha başarılı bir safkan olarak sivrilen 4-SUKUTBEY güçlü rakibine kıyasla kilo avantajının olmasından koşuda şansını yüksek gördüğüm bir diğer isimdir.

.

3.AYAK:.Çok üstün sürat özelliğine sahip güçlü kan hattından geliyor olmasından bugünkü koşuda çıktığı gibi bitirmesini yüksek ihtimal olarak gördüğüm 1-EASY EASY nin çalışmalarının da son derece tatminkar olmasından birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. BANKOMDUR.

(Rakip sıralamam 6,9,8,10,1 şeklindedir.)

.

4.AYAK:.Çok baskın forma veya güce sahip bir safkanın olmamasından bana göre çok denk bir koşu izleyeceğiz. Bu denk atlar arasında çok fazla ayrım yapamadığımdan dışarıda da 1-2 at bırakmak istemediğimden bu koşuya 1-BARTH BOY, 3-HAKEEMOĞLU, 5-PETER PANS DREAM, 7-MY QUEEN LOVE, 4-KARAMÜRSELLİ, 6-YELLOW LEGEND, 2-LORD ADMIRAL yazarak hepsi olarak geçiyorum.

.

5.AYAK:.Kısa mesafeli dişilere ait bu handikap koşu tarzındaki şartlı koşusunda safkanların genel kum pist performanslarına ve son dönem form durumlarına göre yaptığım değerlendirmede sırasıyla 1-FLAMBOYANT, 3-NIKKI RUN, 4-PERSIAN ROSE, 9-İŞİN ASLI, 2-ECRİN SULTAN, 6-TİNEMİS şans vererek bu ayağı geçiyorum.

.

6.AYAK:.Son koşusunda hatalı bindiği için kaybettiğini ve bunun telafisi için bugün Kocaeli ne bu at için gelecek olan A.ÇELİK idaresindeki 4-ATARDAMAR, kaba kumda bu tip gruplarda başarılı koşabilen 5-İZTAN, son sentetik yarışını ölçü almadığım kaba kumdaki son koşusunda ölümcül faullere maruz kalmasaydı kesin kazanacağı koşudan 2.likle ayrılan 7-MİLYONER üçlüsünü diğer rakiplerinden bir adım daha önde tutmakla beraber sonrasında 9-OZANIN OĞLU, 8-ÖZGÜR FATİH, 6-BATINHAN, 3-ÖZBİLGİN sürprizde şans vererek bu ayağı geçiyorum.

.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK:.7,9,4,5,3,6,2,1

2.AYAK:.3,4

3.AYAK:.1 (EASY EASY),,,,,,,,,,,,,,,,,,,6,9,8,10

4.AYAK:.1,3,5,7,4,6,2

5.AYAK:.1,3,4,2,9,6

6.AYAK:.4,5,7,9,8,6,3

 
 
 

Z RAPORU

***.


Okunma Sayısı: 760

Yorumlar


  • Can33

    24-11-2020 13:48

    Hocam yorumlar ve Kocaeli ni biraz erken verseniz ganyan bayilerinde oturulmuyor