19.06.2022 İSTANBUL (TUTTU - 604,62TL) ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

19 HAZİRAN PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL

7li plase oynayacak olanlar için 8 öneririm.

1.AYAK:.

2.AYAK:.Genel potansiyeli bakımından jenerasyonun en güçlü atları arasında GR-1 koşular kazanma başarısı bulunan 4-KUZEY KAFKASYALI 1 senelik koşu arasının ardından bir yarış görüp 3.lük elde etti. Artan yarış kondisyonu ile geçen seneki yarışlarının yarısı kadar seviyeye ulaşmışsa bu grubu geçebileceğinden kazanmasını yüksek ihtimal olarak görüyorum. Bu bakımdan kuponu ufaltmak isteyenler veya alternatif arayanlar BANKO olarak yazabilirler.

En ufak hata ve eksikliğinde ise şanslı olmasını beklediğim isimler 1-ARDAŞAH, 2-BABA DALLAS, 6-PEEKABOO şeklindedir.

.

3.AYAK:.

4.AYAK:.Kazanmaya en yakın isim olarak 3-QUEEN ZEYNEP i görüyorum.

1-2-1-1 performansı ile dikkat çeken safkan son birinciliğinde bugünkü ciddi rakiplerinden MIRBEY i geçmişti. Diğer ciddi rakibi YAPARSIN OĞLUM ile arasında ciddi kilo avantajı olması, son ciddi rakip olarak gördüğüm BRIGHT FIRE a göre koşu tecrübesinin fazla olması sebebiyle bugünde birinciliğe oldukça yakın görüyorum.

Bu bakımdan kuponu ufaltmak isteyenler veya alternatif arayanlar BANKO olarak yazabilirler.

En ufak hata ve eksikliğinde devreye girmesini beklediğim isimler 4-BRIGHT FIRE, 2-YAPARSIN OĞLUM, 1-MİRBEY şeklindedir.

.

5.AYAK:.

6.AYAK:.Kazanmaya en yakın isim olarak 6-SAVAŞÇITAY ı görüyorum.

KUMMA, KURTOBA gibi klas isimlerin annesi ile anne kardeşi olması sebebiyle potansiyeli yüksek bir isimdir. Koştuğu iki yarışında tecrübe edinip fazlalıklarından kurtulan safkan son startında çok parlak bir 3.lük elde etti. Zira o gün için 3.olurken bölünen maidenin diğer iki ayağını kazanan YAŞAREFE ve MAHMUTBEY e göre çok daha iyi bir derece çıkartmıştı. Yani o gün için kura sonucu bölünen diğer iki maidenden herhangi birine düşsydi sergilediği performansına göre büyük ihtimalle kazanan olacaktı. Ayrıca 3.olduğu koşusunda önünde 2.olan ve arkasında 4.olan rakipleri bir sonraki maiden yarışlarını kazanmışlardı. Bu da SAVAŞÇITAY ın koşacağı ilk maiden yarışında sert bir kayaya çarpmazsa kazanır notunu vermemi sağladı.

Bugün artan form grafiği ile ideal pist ve mesafesinde dişine göre olan rakipleri arasında koşacağından Son koşusuna yakın bir performans sergilemesi halinde kazanmasını yüksek ihtimal olarak gördüğümden 6-SAVAŞÇITAY ı kuponuma BANKO olarak yazıyorum.

.

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK:.1,5,10,3,4,2,7,6

2.AYAK:.4,,1,2,6

3.AYAK:.6,7,8,4,3

4.AYAK:.3,,4,2,1

5.AYAK:.2,1,,4,5,6,8

6.AYAK:.6 (SAVAŞÇITAY)

 

2. 6'LI GANYAN(2/6/7,10/4/2/3,6,7,8) :604,62 TL
 
 

Z RAPORU

***.


Okunma Sayısı: 306

Yorumlar